PEK.PEČJAK
Pakiranje: 200 g
Cena na enoto: 16,45 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
200 g
2,79 €
2,89 €
14,45 €/kg
160 g
1,81 €
2,59 €
16,19 €/kg
ostalo
5,99 €
29,95 €/kg
or´le
0,39 €
0,53 €
2,65 €/kg
perutnina ptuj
1,95 €
13,95 €/kg
2,09 €
9,75 €/kg
3,59 €
17,95 €/kg
despar premium
3,29 €
16,45 €/kg
golden bridge
370 g
3,81 €
10,30 €/kg
ditsch
100 g
1,09 €
10,90 €/kg