WAI WAI
Pakiranje: 60 g
Cena na enoto: 11,00 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
60 g
1,59 €
1,99 €
33,17 €/kg
baškovč
500 g
4,01 €
8,02 €/kg
300 g
4,19 €
13,97 €/kg
marodi
400 g
2,99 €
2,74 €
6,85 €/kg
80 g
2,87 €
3,59 €
44,88 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
galbani
6,29 €
4,99 €
12,48 €/kg
15,73 €/kg
4,72 €
2,02 €
2,79 €