ostalo
Pakiranje: 80 g
Cena na enoto: 44,88 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
prima
1,39 €
17,38 €/kg
jensens
2,59 €
32,38 €/kg
baškovč
500 g
4,01 €
8,02 €/kg
galbani
400 g
6,29 €
4,99 €
12,48 €/kg
15,73 €/kg
4,72 €
2,02 €
2,79 €
200 g
1,95 €
13,95 €/kg
300 g
4,19 €
13,97 €/kg