TUŠ IZDELEK
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 4,78 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
250 g
1,29 €
5,16 €/kg
hrusty
500 g
1,59 €
1,99 €
3,98 €/kg
180 g
1,39 €
7,72 €/kg
150 g
1,19 €
7,93 €/kg
9,27 €/kg
750 g
2,49 €
2,79 €
3,72 €/kg
400 g
3,48 €/kg
ültje
200 g
2,77 €
13,85 €/kg
2,15 €
10,75 €/kg
2,02 €
2,69 €
13,45 €/kg
2,99 €
16,61 €/kg
2,09 €