eva
Pakiranje: 160 g
Cena na enoto: 8,75 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
160 g
2,25 €
3,49 €
21,81 €/kg
80 g
4,79 €
5,99 €
74,88 €/kg
argeta
3,58 €
2,49 €
15,56 €/kg
2,15 €
22,38 €/kg
njami
2,99 €
18,69 €/kg
minute
1,39 €
8,69 €/kg
TUŠ IZDELEK
680 g
1,95 €
2,87 €/kg
natureta
530 g
2,69 €
5,08 €/kg
spar to go
1 kg
9,99 €
9,99 €/kg