pekarna baškovč
Pakiranje: 333 g
Cena na enoto: 10,48 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
nostja
250 g
0,59 €
2,36 €/kg
PEK.GERŠAK
2,39 €
9,56 €/kg
marodi
400 g
2,99 €
2,74 €
6,85 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
galbani
6,29 €
4,99 €
12,48 €/kg
15,73 €/kg
4,72 €
2,02 €
2,79 €
200 g
1,95 €
13,95 €/kg
perutnina ptuj