zvijezda
Pakiranje: 165 g
Cena na enoto: 16,91 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
165 g
2,77 €
2,49 €
15,09 €/kg
2,15 €
2,69 €
16,30 €/kg
2,12 €
12,85 €/kg
350 g
2,39 €
7,69 €/kg
thomy
170 g
1,99 €
2,19 €
12,88 €/kg
mercator
1,09 €
6,61 €/kg
790 g
5,79 €
6,19 €
7,84 €/kg
280 g
3,99 €
4,19 €
14,96 €/kg
2,93 €
byodo
300 g
13,30 €/kg