podravka
Pakiranje: 60 g
Cena na enoto: 16,50 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
120 g
2,79 €
23,25 €/kg
200 g
2,47 €
12,35 €/kg
2,49 €
12,45 €/kg
1,85 €
67 g
0,74 €
1,49 €
22,24 €/kg
1,12 €
0,89 €
350 g
2,09 €
2,99 €
8,54 €/kg
2,59 €
7,40 €/kg
TUŠ IZDELEK
60 g
0,93 €
15,50 €/kg
knorr
0,00 €
24,92 €/kg