ds
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 3,98 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
2,59 €
2,99 €
5,98 €/kg
s&z brez bz
1,39 €
1,29 €
2,58 €/kg
1,49 €
2,98 €/kg
200 g
2,39 €
2,49 €
12,45 €/kg
1 kg
2,99 €/kg
1,69 €
3,49 €
3,49 €/kg
bio zone
2,89 €
5,78 €/kg
250 g
13,96 €/kg
s-budget
1,99 €
3,98 €/kg
ostalo
5 kg
5,19 €
1,04 €/kg
3,99 €
4,99 €
1,00 €/kg