spar
Pakiranje: 203 g
Cena na enoto: 5,37 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
1,09 €
2,18 €/kg
180 g
0,89 €
4,94 €/kg
250 g
2,45 €
3,29 €
13,16 €/kg
0,59 €
0,75 €
4,17 €/kg
3,99 €
15,96 €/kg
spar natur pur
0,54 €
2,16 €/kg
spar free from
400 g
1,79 €
4,48 €/kg
zelene doline
0,44 €
0,69 €
3,83 €/kg
0,55 €
3,06 €/kg
0,34 €
1,89 €/kg
200 g
0,79 €
3,95 €/kg
bio zone
0,53 €
2,65 €/kg