good choice
Pakiranje: 350 g
Cena na enoto: 9,11 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
350 g
3,19 €
9,11 €/kg
400 g
1,51 €
1,42 €
3,55 €/kg
220 g
2,09 €
1,87 €
8,50 €/kg
480 g
3,74 €
7,79 €/kg
160 g
1,75 €
10,94 €/kg
330 g
1,79 €
5,42 €/kg
320 g
2,44 €
2,24 €
7,00 €/kg
340 g
5,26 €/kg
280 g
0,72 €
2,57 €/kg