amaroy
Pakiranje: 160 g
Cena na enoto: 9,56 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
140 g
1,47 €
1,53 €
10,93 €/kg
westminster
0,95 €
fructal
1,25 €
2,09 €
cedevita
1 kg
5,47 €
7,29 €
7,29 €/kg
900 g
4,99 €
7,39 €
8,21 €/kg
5,29 €
7,35 €
8,10 €/kg
o´plant
200 g
2,29 €
11,45 €/kg
isostar
400 g
11,81 €
29,53 €/kg
7,99 €
11,47 €
28,68 €/kg
11,49 €
28,73 €/kg