žar legende
Pakiranje: 480 g
Cena na enoto: 8,31 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
mercator
480 g
2,39 €
3,19 €
6,65 €/kg
TUŠ IZDELEK
8,99 €
18,73 €/kg
anton
4,79 €
6,69 €
13,94 €/kg
4,99 €
spar premium
450 g
6,19 €
13,76 €/kg
jomi
100 g
2,24 €
2,99 €
29,90 €/kg
31,90 €/kg
500 g
9,99 €
13,49 €
26,98 €/kg
slim&fit
1 kg
18,99 €
18,59 €
18,59 €/kg
barcaffe
200 g
4,39 €
5,49 €
27,45 €/kg
loyd
34 g
2,19 €
2,49 €
73,24 €/kg
16,99 €
16,99 €/kg