spar premium
Pakiranje: 70 g
Cena na enoto: 35,57 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
180 g
3,49 €
19,39 €/kg
hrusty
125 g
0,63 €
0,79 €
6,32 €/kg
LBZ SUBSTITUT
100 g
6,30 €/kg
smarties
34 g
1,33 €
39,12 €/kg
corny
140 g
2,38 €
17,00 €/kg
spar natur pur
1,19 €
1,49 €
11,92 €/kg
krispper
25 g
1,60 €
2,29 €
91,60 €/kg
spar free from
400 g
1,79 €
4,48 €/kg
fiorentini
2,99 €
29,90 €/kg
knorr
65 g
2,49 €
1,25 €
19,23 €/kg
1,62 €
38,31 €/kg
sunsnacks
130 g
1,18 €
9,08 €/kg