milsani
Pakiranje: 400 g
Cena na enoto: 6,00 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
700 g
4,22 €
4,19 €
5,99 €/kg
deliso
400 g
2,79 €
3,49 €
8,73 €/kg
s-budget
3,34 €
2,30 €
5,75 €/kg
500 g
1,42 €
2,84 €/kg
1 kg
3,32 €
3,32 €/kg
vepo
3,99 €
9,98 €/kg
TUŠ IZDELEK
140 g
1,39 €
1,55 €
11,07 €/kg
daily dairy
15,49 €
15,49 €/kg
kiri
100 g
1,74 €
1,79 €
17,90 €/kg
1,80 €
18,00 €/kg
spar free from
4,48 €/kg