ostalo
Pakiranje: 140 g
Cena na enoto: 28,50 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
mlinotest
750 g
9,99 €
13,32 €/kg
mercator
700 g
9,89 €
14,13 €/kg
valsoia
300 g
2,99 €
9,97 €/kg
3,69 €
4,99 €
16,63 €/kg
sol&mar
600 g
8,32 €/kg
dr. oetker
340 g
4,79 €
14,09 €/kg
3,39 €
4,59 €
13,50 €/kg
žito
400 g
1,95 €
4,88 €/kg
2,49 €
6,23 €/kg
1,39 €
325 g
14,74 €/kg
3,59 €