loacker
Pakiranje: 220 g
Cena na enoto: 19,95 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
175 g
2,49 €
14,23 €/kg
220 g
11,95 €
54,32 €/kg
kinder
26 g
0,81 €
0,83 €
31,92 €/kg
TUŠ IZDELEK
200 g
1,39 €
6,95 €/kg
120 g
4,79 €
5,99 €
49,92 €/kg
40 g
62,25 €/kg
lindt
150 g
4,95 €
39,93 €/kg
4,69 €
5,98 €
39,87 €/kg
sorini
70 g
1,34 €
2,69 €
38,43 €/kg
11,49 €
12,59 €
62,95 €/kg
odlično
29,95 €/kg