Pakiranje: 120 g
Cena na enoto: 49,92 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
120 g
4,79 €
5,99 €
49,92 €/kg
TUŠ IZDELEK
0,87 €
0,97 €
8,08 €/kg
1,37 €
2,29 €
19,08 €/kg
lindt
150 g
4,95 €
39,93 €/kg
4,69 €
5,98 €
39,87 €/kg
sorini
70 g
1,34 €
2,69 €
38,43 €/kg
200 g
11,49 €
12,59 €
62,95 €/kg
odlično
29,95 €/kg
spar
100 g
1,09 €
10,90 €/kg