graci
Pakiranje: 400 g
Cena na enoto: 9,48 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
3,99 €
3,59 €
7,18 €/kg
dr. oetker
450 g
4,29 €
3,56 €
7,91 €/kg
golden bridge
370 g
3,81 €
10,30 €/kg
podravka
200 g
2,47 €
12,35 €/kg
2,49 €
12,45 €/kg
1,85 €
nestle
310 g
4,19 €
13,52 €/kg
2,50 €
4,99 €
16,10 €/kg
4,89 €
2,93 €
9,45 €/kg
corny
140 g
2,38 €
17,00 €/kg
njami
160 g
2,99 €
18,69 €/kg
milfina
250 g
1,58 €
6,32 €/kg