villani
Pakiranje: 120 g
Cena na enoto: 31,58 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
120 g
4,99 €
41,58 €/kg
4,43 €
5,90 €
49,17 €/kg
130 g
2,47 €
3,29 €
25,31 €/kg
poli
1,99 €
1,49 €
12,42 €/kg
despar premium
4,19 €
5,59 €
46,58 €/kg
despar
1,87 €
2,49 €
20,75 €/kg
zlata dolina
1 kg
21,99 €
21,99 €/kg
kras
20,24 €
26,99 €
26,99 €/kg
TUŠ IZDELEK
100 g
3,59 €
35,90 €/kg
jomi
2,24 €
2,99 €
29,90 €/kg
2,39 €
3,19 €
31,90 €/kg
500 g
9,99 €
13,49 €
26,98 €/kg