despar
Pakiranje: 120 g
Cena na enoto: 20,75 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
120 g
1,87 €
2,49 €
20,75 €/kg
1 kg
10,49 €
14,99 €
14,99 €/kg
slim&fit
1,49 €
1,99 €
16,58 €/kg
poli
12,42 €/kg
despar premium
4,19 €
5,59 €
46,58 €/kg
villani
4,99 €
41,58 €/kg
spar
400 g
1,94 €
4,85 €/kg
100 g
1,56 €
14,90 €/kg
ave
23,99 €
19,19 €
19,19 €/kg
TUŠ IZDELEK
2,99 €
29,90 €/kg
pik vrbovec plus
330 g
7,99 €
24,21 €/kg
meso kamnik
29,39 €
23,51 €
23,51 €/kg