despar
Pakiranje: 120 g
Cena na enoto: 20,75 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
1 kg
10,49 €
14,99 €
14,99 €/kg
poli
120 g
1,99 €
1,49 €
12,42 €/kg
despar premium
4,19 €
5,59 €
46,58 €/kg
villani
4,99 €
41,58 €/kg
spar
500 g
2,39 €
2,44 €
4,88 €/kg
pik vrbovec plus
330 g
7,99 €
24,21 €/kg
meso kamnik
29,39 €
23,51 €
23,51 €/kg
gavrilović
80 g
3,69 €
2,95 €
36,88 €/kg
46,13 €/kg
TUŠ IZDELEK
100 g
1,89 €
23,90 €/kg
dobro
1,79 €
29,88 €/kg
zlata dolina
400 g
6,49 €
16,23 €/kg