spar
Pakiranje: 270 g
Cena na enoto: 3,52 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
100 g
0,79 €
7,90 €/kg
150 g
0,67 €
0,65 €
4,33 €/kg
800 g
2,89 €
3,61 €/kg
hrusty
125 g
0,63 €
6,32 €/kg
LBZ SUBSTITUT
6,30 €/kg
lorenz
110 g
1,39 €
2,79 €
25,36 €/kg
orbit
14 g
0,89 €
63,57 €/kg
smarties
34 g
1,33 €
39,12 €/kg
balconi
280 g
2,69 €
9,61 €/kg
1,64 €
3,29 €
11,75 €/kg
3,19 €
11,39 €/kg