finest bakery
Pakiranje: 360 g
Cena na enoto: 7,47 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
podravka
360 g
2,69 €
7,47 €/kg
2,58 €
2,19 €
6,08 €/kg
2,59 €
7,19 €/kg
garden good
1,69 €
4,69 €/kg
backbox
1,28 €
1,13 €
3,14 €/kg
dr. oetker
450 g
4,29 €
3,56 €
7,91 €/kg
nestle
310 g
4,19 €
13,52 €/kg
2,50 €
4,99 €
16,10 €/kg
4,89 €
2,93 €
9,45 €/kg
corny
140 g
2,38 €
17,00 €/kg
njami
160 g
2,99 €
18,69 €/kg
2,10 €
9,31 €/kg