mlinotest
Pakiranje: 220 g
Cena na enoto: 17,23 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
eva
160 g
2,25 €
3,49 €
21,81 €/kg
80 g
4,79 €
5,99 €
74,88 €/kg
mikado
820 g
3,39 €
4,13 €/kg
minute
1,39 €
8,69 €/kg
dr. oetker
450 g
4,29 €
3,56 €
7,91 €/kg
186 g
2,49 €
13,39 €/kg
nestle
310 g
4,19 €
13,52 €/kg
2,50 €
4,99 €
16,10 €/kg
4,89 €
2,93 €
9,45 €/kg
corny
140 g
2,38 €
17,00 €/kg
njami
2,99 €
18,69 €/kg
2,10 €
9,31 €/kg