z'dežele
Pakiranje: 540 g
Cena na enoto: 7,39 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
1 kg
7,39 €
10,59 €
10,59 €/kg
240 g
13,99 €
10,99 €
45,79 €/kg
100 g
3,69 €
36,90 €/kg
8,99 €
8,99 €/kg
panvita
720 g
5,99 €
6,99 €
9,71 €/kg
slim&fit
120 g
1,49 €
1,99 €
16,58 €/kg
poli
12,42 €/kg
pickies
210 g
3,35 €
4,19 €
19,95 €/kg
3,14 €
spar
400 g
2,57 €
6,43 €/kg
ave grill
480 g
5,49 €
14,56 €/kg