spar
Pakiranje: 53 g
Cena na enoto: 107,36 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
1001 cvet
60 g
1,95 €
2,47 €
41,17 €/kg
2,49 €
41,50 €/kg
1,99 €
mr. perkins
1 kos
0,70 €
0,70 €/kos
40 g
2,79 €
69,75 €/kg
62,25 €/kg
36 g
2,15 €
77,50 €/kg
2,89 €
80,28 €/kg
twinings
50 g
5,26 €
5,69 €
113,80 €/kg
4,99 €
bio
1,22 €