bio
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
bio zone
30 g
1,79 €
59,67 €/kg
MARKA
1 kos
0,45 €
0,45 €/kos
sonnentor
50 g
5,19 €
103,80 €/kg
dana
1,5 L
0,69 €
0,46 €/L
1,29 €
0,86 €/L
1,39 €
0,93 €/L
fuzetea
500 ml
1,19 €
2,38 €/L
1,14 €
1,15 €
2,30 €/L
sola
0,91 €
1,82 €/L
spar
0,49 €
0,90 €/L
natureta
280 g
3,99 €
14,25 €/kg
4,19 €
14,96 €/kg