ave
Pakiranje: 550 g
Cena na enoto: 14,53 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
400 g
3,99 €
9,98 €/kg
1 kg
11,99 €
11,99 €/kg
3,28 €
4,69 €
11,73 €/kg
4,54 €
6,49 €
16,23 €/kg
450 g
3,98 €
8,84 €/kg
perutnina ptuj
500 g
4,79 €
5,99 €
11,98 €/kg
4,49 €
4,48 €
220 g
2,69 €
2,15 €
9,77 €/kg
2,02 €
12,23 €/kg
pivka
8,99 €
8,99 €/kg
8,69 €
8,69 €/kg