piščančja nabodala s sirom ave, panvita, 550g
Spar
Mercator

ave

piščančja nabodala s sirom ave, panvita, 550g

Pakiranje: 550 g

od6,79 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 6,79–7,99 € · prihranite do 1,20 €

Cena na enoto: od 12,35 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

6,79 €+26%

12,35 €/kg

piščančja nabodala s sirom, ave grill, 550 g, ik

Spar

Spar

Ni na zalogi

7,99 €+33%

14,53 €/kg