felix
Pakiranje: 280 g
Cena na enoto: 12,46 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
450 g
2,39 €
3,39 €
7,53 €/kg
2,69 €
2,54 €
thomy
280 g
3,99 €
4,19 €
14,96 €/kg
2,93 €
mercator
165 g
1,09 €
6,61 €/kg
la fiesta
300 g
3,54 €
13,97 €/kg
natureta
2,63 €
3,29 €
10,97 €/kg