snack fun
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 2,98 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
ostalo
500 g
2,39 €
3,99 €
7,98 €/kg
ültje
200 g
2,77 €
13,85 €/kg
2,49 €
2,15 €
10,75 €/kg
2,02 €
2,69 €
13,45 €/kg
MARJAN VOČE
1 kg
2,99 €
2,49 €/kg
odlično
6,99 €
34,95 €/kg
4,89 €
reese´s
47 g
1,49 €
1,93 €
41,06 €/kg
smoki
150 g
1,01 €
1,69 €
11,27 €/kg
1,15 €
1,39 €
9,27 €/kg