nutoka
Pakiranje: 400 g
Cena na enoto: 4,05 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
babica marta
400 g
3,99 €
9,98 €/kg
viki
40 g
0,49 €
0,44 €
11,00 €/kg
spar premium
250 g
3,69 €
15,96 €/kg
rio mare
115 g
3,09 €
26,87 €/kg
natures finest
4,88 €
4,89 €
19,56 €/kg
go on protein
350 g
3,49 €
4,99 €
14,26 €/kg
dr. oetker
450 g
4,29 €
3,56 €
7,91 €/kg
nestle
310 g
4,19 €
13,52 €/kg
2,50 €
16,10 €/kg
2,93 €
9,45 €/kg
corny
140 g
2,38 €
17,00 €/kg