bio natura
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 6,18 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
bio zone
250 g
2,99 €
11,96 €/kg
500 g
1,59 €
3,18 €/kg
1,99 €
3,98 €/kg
350 g
1,40 €
4,00 €/kg
bio
3,43 €
3,16 €
6,32 €/kg
bufo
3,29 €
6,58 €/kg
vila natura
2,79 €
5,58 €/kg
durnik
3,19 €
6,38 €/kg
biotop
2,84 €
3,79 €
7,58 €/kg
3,62 €
3,76 €
7,52 €/kg