bio zone
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 3,98 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
1,99 €
3,98 €/kg
1,59 €
3,18 €/kg
2,09 €
4,18 €/kg
3,49 €
6,98 €/kg
4,19 €
8,38 €/kg
250 g
2,99 €
11,96 €/kg
330 g
1,29 €
3,91 €/kg
1 kg
1,49 €
1,49 €/kg
30 g
1,79 €
59,67 €/kg
200 g
1,19 €
5,95 €/kg
0,99 €
1,29 €/kg
400 g
2,48 €/kg