bio zone
Pakiranje: 400 g
Cena na enoto: 2,48 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
400 g
0,89 €
2,23 €/kg
330 g
1,29 €
3,91 €/kg
1 kg
1,49 €
1,49 €/kg
30 g
1,79 €
59,67 €/kg
2,04 €
2,09 €
6,33 €/kg
1,19 €
3,61 €/kg
500 g
4,19 €
8,38 €/kg
1,99 €
3,98 €/kg
200 g
5,95 €/kg
40 g
44,75 €/kg
100 g
3,39 €
33,90 €/kg
3,29 €
32,90 €/kg