milsani
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 4,42 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
1,42 €
2,84 €/kg
700 g
4,22 €
4,19 €
5,99 €/kg
z bregov
4,89 €
9,78 €/kg
1 kg
3,32 €
3,32 €/kg
zelene doline
250 g
3,89 €
15,56 €/kg
2,65 €
3,79 €
15,16 €/kg
mercator
2,99 €
7,58 €/kg
planika
1,72 €
1,79 €
3,58 €/kg
lca
1,03 €
1,59 €
3,18 €/kg