bio
Pakiranje: 150 g
Cena na enoto: 16,47 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
3,43 €
3,16 €
6,32 €/kg
600 g
1,96 €
3,27 €/kg
3,62 €
3,76 €
7,52 €/kg
700 g
1,29 €
1,05 €
1,50 €/kg
300 g
1,37 €
4,57 €/kg
1,22 €
avenija okusov
150 g
3,74 €
24,93 €/kg