spar premium
Pakiranje: 620 g
Cena na enoto: 10,31 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
320 g
3,99 €
12,47 €/kg
450 g
9,99 €
12,99 €
28,87 €/kg
250 g
3,69 €
15,96 €/kg
garden good
360 g
1,69 €
4,69 €/kg
st.dalfour
284 g
14,05 €/kg
2,79 €
despar
340 g
1,79 €
5,26 €/kg
tiroler früchteküche
420 g
6,98 €
7,29 €
17,36 €/kg
natureta
3,89 €
4,59 €
14,34 €/kg
menz & gasser
300 g
4,29 €
3,43 €
11,43 €/kg
3,19 €
9,38 €/kg