nairn´s
Pakiranje: 160 g
Cena na enoto: 21,19 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
gullon
200 g
2,89 €
14,45 €/kg
2,69 €
13,45 €/kg
evergreen
160 g
1,69 €
1,79 €
11,19 €/kg
senza
150 g
2,49 €
16,60 €/kg
130 g
1,89 €
14,54 €/kg
schar
250 g
7,56 €/kg
375 g
4,99 €
13,31 €/kg
125 g
2,99 €
23,92 €/kg
2,31 €
23,12 €/kg
schnitzer
140 g
3,29 €
4,39 €
31,36 €/kg
delicia
4,49 €
22,45 €/kg
3,99 €