graci
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 7,18 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
3,99 €
3,59 €
7,18 €/kg
dr. oetker
450 g
4,29 €
3,56 €
7,91 €/kg
weetabix
5,49 €
10,98 €/kg
mornflake
2,45 €
2,89 €
5,78 €/kg
nutrisslim
4,19 €
8,38 €/kg
goriziana
7,59 €
15,18 €/kg
s-budget
3,69 €
7,38 €/kg
rise&smile
0,79 €
1,58 €/kg
golden bridge
370 g
3,81 €
10,30 €/kg
sante
350 g
3,39 €
9,69 €/kg
2,99 €
12,26 €/kg
podravka
200 g
2,47 €
12,35 €/kg