easis
Pakiranje: 285 g
Cena na enoto: 14,70 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
tre marie
285 g
4,79 €
5,99 €
21,02 €/kg
kras
50 g
0,93 €
18,60 €/kg
0,94 €
0,99 €
19,80 €/kg
0,89 €
17,80 €/kg
schar
250 g
1,79 €
1,89 €
7,56 €/kg
375 g
4,99 €
13,31 €/kg
125 g
2,99 €
23,92 €/kg
2,31 €
2,89 €
23,12 €/kg
gullon
200 g
14,45 €/kg
2,69 €
13,45 €/kg
schnitzer
140 g
3,29 €
4,39 €
31,36 €/kg
delicia
4,49 €
22,45 €/kg