boom box
Pakiranje: 60 g
Cena na enoto: 16,33 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
spar
60 g
1,85 €
30,83 €/kg
sante
300 g
4,39 €
4,59 €
15,30 €/kg
3,69 €
4,38 €
14,60 €/kg
rise&smile
350 g
2,39 €
1,20 €
3,43 €/kg
s-budget
200 g
1,69 €
8,45 €/kg
2,75 €
3,99 €
11,40 €/kg
2,99 €
4,29 €
12,26 €/kg
golden bridge
370 g
3,81 €
10,30 €/kg
drobtinka
230 g
5,99 €
26,04 €/kg
3,39 €
9,69 €/kg