drobtinka
Pakiranje: 230 g
Cena na enoto: 26,04 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
sante
300 g
4,39 €
4,59 €
15,30 €/kg
3,69 €
4,38 €
14,60 €/kg
350 g
2,75 €
3,99 €
11,40 €/kg
2,99 €
4,29 €
12,26 €/kg
3,39 €
9,69 €/kg
podravka
200 g
2,49 €
12,45 €/kg
2,47 €
12,35 €/kg
1,85 €
dr. oetker
450 g
3,56 €
7,91 €/kg
nestle
310 g
4,19 €
13,52 €/kg