marodi
Pakiranje: 400 g
Cena na enoto: 7,73 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
mlinotest
400 g
1,67 €
2,39 €
5,98 €/kg
1,45 €
2,28 €
5,70 €/kg
1,89 €
2,29 €
5,73 €/kg
pekarna pečjak
500 g
3,79 €
3,22 €
6,44 €/kg
3,83 €
2,87 €
5,74 €/kg
3,94 €
7,88 €/kg
pečjak
250 g
2,49 €
9,96 €/kg
zlato polje
1,62 €
6,23 €/kg
1,74 €
2,45 €