s&z brez bz
Pakiranje: 1 kos
Cena na enoto: 1,19 €/kos
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
2 kg
1,99 €
2,49 €
1,25 €/kg
500 g
1,39 €
1,29 €
2,58 €/kg
1,49 €
2,98 €/kg
250 g
3,49 €
3,66 €
14,64 €/kg
13,96 €/kg
200 g
17,45 €/kg
1,69 €
lušt
1 kg
3,99 €
3,99 €/kg
strnad
6,19 €
6,19 €/kg
ostalo
2,49 €/kg
0,99 €
1,19 €
1,19 €/kg