ostalo
Pakiranje: 160 g
Cena na enoto: 24,94 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
160 g
4,99 €
31,19 €/kg
njami
2,99 €
18,69 €/kg
argeta
3,58 €
2,49 €
15,56 €/kg
2,15 €
22,38 €/kg
poli
95 g
0,97 €
1,29 €
13,58 €/kg
0,96 €
mercator
50 g
0,74 €
14,80 €/kg
kekec
0,59 €
1,19 €
23,80 €/kg
0,99 €
kodila
150 g
4,19 €
27,93 €/kg
gavrilović
2,27 €
15,13 €/kg