lindt
Pakiranje: 80 g
Cena na enoto: 44,88 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
150 g
4,95 €
5,99 €
39,93 €/kg
4,69 €
5,98 €
39,87 €/kg
200 g
11,49 €
12,59 €
62,95 €/kg
s-budget
100 g
0,69 €
6,90 €/kg
spar
1,09 €
10,90 €/kg
sweet land
80 g
0,49 €
6,13 €/kg
180 g
3,11 €
4,45 €
24,72 €/kg
7 day's
0,79 €
9,88 €/kg