berce
Pakiranje: 420 g
Cena na enoto: 10,69 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
natureta
250 g
3,91 €
4,89 €
19,56 €/kg
uroš&valentina
390 g
5,69 €
14,59 €/kg
tiroler früchteküche
420 g
6,98 €
7,29 €
17,36 €/kg
220 g
3,59 €
3,99 €
18,14 €/kg
viki
40 g
0,49 €
0,44 €
11,00 €/kg
spar premium
3,69 €
15,96 €/kg
zelene doline
150 g
2,14 €
14,27 €/kg
1,69 €
1001 cvet
50 g
2,99 €
59,80 €/kg
2,89 €
2,45 €
49,00 €/kg
2,79 €
2,09 €
41,80 €/kg
rio mare
100 g
2,19 €
3,09 €
30,90 €/kg