ledo
Pakiranje: 255 ml
Cena na enoto: 18,39 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
800 ml
4,99 €
6,99 €
8,74 €/L
300 ml
2,79 €
3,99 €
13,30 €/L
280 ml
14,25 €/L
120 ml
1,89 €
15,75 €/L
100 ml
2,69 €
26,90 €/L
zott monte
340 ml
3,17 €
5,29 €
15,56 €/L
magnum
255 ml
5,99 €
8,79 €
34,47 €/L
5,85 €
8,39 €
32,90 €/L
king
4,69 €
6,69 €
22,30 €/L
gelatissimo
440 ml
2,19 €
6,34 €/L